< Výpis novinek

Novinky

Se značkou BIG FISH obujete celou rodinu BIG FISH, to je kvalitní domácí obuv, avšak nejen domácí! Pohodlné pro muže, ženy i děti. Vynikající pro přezutí do kanceláří, škol nebo úřadů. Bezpečné přezůvky pro děti, které jsou stále v pohybu. Materiály jsou výhradně kůže nejen na svršku, tak na podšívce i stélkách. Stélka je navíc měkčená polštářováním. Vynikající ceny.
S BIG FISH OBUJETE CELOU RODINU!

BIG FISH, to je kvalitní domácí nebo přezůvková obuv! Pohodlné modely pro muže, ženy i děti  kteří hledají pohodlnou a funkční obuv. Slušivá obuv do kanceláře, školy i úřadů. Materiálem je pouze kůže jak na svrchní části, tak podšívka i stélka. Stélka je navíc měkčena polštářováním, což zabezpečí pohodlí.. Bezpečné přezůvky pro děti, které jsou stále v pohybu.

FX1131799.jpgFX2131099.jpg


Obuv značky BIG FISH zkrátka myslí na potřeby celé rodiny, ať je vám osm nebo osmdesát let!

Pohodlné pánské modely

Kvalitní obuv na doma ocení každý muž. Vhod vám přijdou modely v neutrálních barvách – zelené, šedivé, hnědé nebo tmavě modré. Takové pantofle se snadno nosí po celý den. V létě je snadno vyměníte za sandálky, jejich prodyšná stélka je jako dělaná pro horké letní dny.

Pro dámy lichotivé odstíny

Dámské modely potěší všechny ženy, které touží po pohodlí, ale i trendech. Nová kolekce je plná pastelových barev a něžných odstínů. Jako perličku jsme si pro vás připravili také pantofle na klínku! Takové pantofle prodlouží a vytvarují nohy každé ženě!

Dětské přezůvky myslí na bezpečnost

Dítě tráví v přezůvkách většinu dne. Když vybíráte botu pro dítě, oceníte kvalitní materiál a tlumícími polštářky, které zvládnou celodenní dětský pohyb. 

FX5131599.jpgFX5131799.jpg

Unikátní polštářková technologie

Obuv BIG FISH je vybavena speciální technologií Soft Impact Cushion.

Podstatou technologie jsou měkké vypolstrované tlumící polštářky umístěné v anatomicky tvarované stélce v místech, kde je chodilo nejvíce zatěžováno. Tato technologie poskytuje chodidlům měkčí nášlap, rovnoměrné rozložení váhy a zvýšené pohodlí.