< Výpis novinek

Novinky

S BIG FISH OBUJETE CELOU RODINU! Big Fish, to je kvalitní domácí obuv! Pohodlné modely pro muže, který hledá pohodlnou a funkční obuv. Slušivé pantoflíky do kanceláře, které skvěle doplní vše, co se najde v dámském šatníku. Bezpečné přezůvky pro děti, které jsou stále v pohybu.
S BIG FISH OBUJETE CELOU RODINU!

Big Fish, to je kvalitní domácí obuv! Pohodlné modely pro muže, který hledá pohodlnou a funkční obuv. Slušivé pantoflíky do kanceláře, které skvěle doplní vše, co se najde v dámském šatníku. Bezpečné přezůvky pro děti, které jsou stále v pohybu.

FX1131799.jpgFX2131099.jpg


Obuv značky Big Fish zkrátka myslí na potřeby celé rodiny, ať je vám osm nebo osmdesát let!

Pohodlné pánské modely

Kvalitní obuv na doma ocení každý muž. Vhod vám přijdou modely v neutrálních barvách – zelené, šedivé, hnědé nebo tmavě modré. Takové pantofle se snadno nosí po celý den. V létě je snadno vyměníte za sandálky, jejich prodyšná stélka je jako dělaná pro horké letní dny.

Pro dámy lichotivé odstíny

Dámské modely potěší všechny ženy, které touží po pohodlí, ale i trendech. Nová kolekce je plná pastelových barev a něžných odstínů. Jako perličku jsme si pro vás připravili také pantofle na klínku! Takové pantofle prodlouží a vytvarují nohy každé ženě!

Dětské přezůvky myslí na bezpečnost

Dítě tráví v přezůvkách většinu dne. Když vybíráte botu pro dítě, oceníte kvalitní materiál a tlumícími polštářky, které zvládnou celodenní dětský pohyb. 

FX5131599.jpgFX5131799.jpg

Unikátní polštářková technologie

Obuv Big Fish je vybavena speciální technologií Soft Impact Cushion.

Podstatou technologie jsou měkké vypolstrované tlumící polštářky umístěné v anatomicky tvarované stélce v místech, kde je chodilo nejvíce zatěžováno. Tato technologie poskytuje chodidlům měkčí nášlap, rovnoměrné rozložení váhy a zvýšené pohodlí.