< Výpis novinek

Novinky

Dámská jarní obuv ASYLUM Lámete si hlavu nad tím, jak zkombinovat jarní trendy a přitom nezanevřít na pohodlné boty, ve kterých vydržíte celý den? S modely Asylum pro sezónu jaro/léto 2016 je to jednoduché, poradíme vám, jak na to :)
Lámete si hlavu nad tím, jak zkombinovat jarní trendy a přitom nezanevřít na pohodlné boty, ve kterých vydržíte celý den? S modely Asylum pro sezónu jaro/léto 2017 je to jednoduché, poradíme vám, jak na to :)

Dámské kotníkové boty jsou zkrátka sázkou na jistotu. Jestli přemýšlíte, o jaký nový pár bot letos na jaro rozšířt váš botník, pořiďte si určitě nové trendy kotníkové boty. V kolekci Asylum najdete elegantní kotníkové boty na podpatku, které vám dodají eleganci a šarm. 

Kombinujte s černou klasikou a klasickými odstíny, jako je písková, okrová, nebo kaštanově hnědá. Váš šatník i botník by měl stát na pevných základech, proto si zakládejte na kvalitních materiálech a střizích, které přečkají několik módních sezón. 


Neváhejte a navštivte některou z našich prodejen KCS ve vašem městě! Kompletní seznam prodejen najdete ZDE. Těšíme se na vás! :-)