wrangler_png-(1).png
 

Společnost Term, spol. s.r.o. v roce 2020 navázala spolupráci se značkou Greyder a rozšířila nabídku sportovní i lifestylové obuvi ve svém portfoliu. Stala se výhradním distributorem obuvi značky Greyder v České republice a na Slovensku.


O značce Greyder
 

S 60 lety zkušeností s výrobou a distributorským, velkoobchodním i maloobchodním prodejem obuvi je Greyder jedním z největších obchodníků s obuví v Turecku.
Značka nadále roste svou globální stopou a v současné době má řadu distributorů a maloobchodní síť formou cooperací po celém světě.
Značka Greyder expanduje již několik roků i mimo území Turecka. V mateřské zemi v Turecku má přes 400 vlastních monobrandových obchodů. V řadě zemí spolupracuje s distributory pro určitý region.
Značka Greyder je známá pro svou vysoce kvalitní 100% voděodolnou obuv, nabízí široký výběr stylů obuvi; fashion, life style, sport i outdoor – od bot a kozaček až po sandály a pantofle.
Kolekce značky Greyder uspokojí muže i ženy všech věkových skupin a nabízejí jedinečnou kombinaci flexibility, stylu a pohodlí.
Kromě obuvi prodává značka Greyder také doplňky, jako jsou tašky, peněženky a opasky.
Značka Greyder vyrábí svoje produkty výhradně ve vlastních výrobních kapacitách v Turecku a je obecně známá kvalitou svých produktů a také velkou výrobní kapacitou pro další růst. Ve značce Greyder se ročně vyrobí více než 2 000 000 párů obuvi a celkem zaměstnává 1 400 lidí.
Spolupráce Greyder - Term

Společnost Term, spol. s r.o. distribuje obuv značky Greyder v České republice a na Slovensku. Distribuce byla obnovena po roční přestávce způsobené pandemickým částečným uzavřením maloobchodních prodejců v roce 2021 a nejistotou v obchodě. V Termu jsme se rozhodli pro postupný náběh nabídky značky Greyder a pro sezonu PZ 2022 je v nabídce sortiment ourdorové obuvi a obuvi life style outdoor.


Technologie

Greyder používá pro výrobu podešví kvalitní materiály na bázi EVA, PU a kvalitní protismykové gumy.
Svrchní materiály jsou kožené, pro outdoorovou obuv je používán kvalitní nubuk nebo otěru odolný nylon.
Pro vodě-odolné provedení Greyder používá membránu „GREYDER X-PRO“ nebo SympaTex.

 

Pozice značky Greyder z hlediska  cenové úrovně a módní úrovně v konkurenci jiných značek
Kolekce obuvi Greyder podzim zima 2022 je v současné době připravena pro všechny maloobchodní zázazníky a e-shopy. Koneční spotřebitelé si tuto obuv mohou vyhladat u obchodníků ve svých regionech od srpna 2022.

Pro více informací o kolekci a zakázky, prosím kontaktujte zákaznický servis TERM s.r.o.

Zákaznický servis
E-mail: zakaznicky.servis@termcz.com
Phone: +420 725 474 961

případně

Informace o značce                                                                    

Michal Umlášek                                                                                                                          
E-mail: umlasek@termcz.com


Kolekce podzim zima 2022